• الزاما بروز رسانی محصولات می بایست در آقای طراح صورت پذیرد و هرگونه ارسال نسخه های دیگر از طریق ایمیل و یا وب سایت به مشتری ممنوع می باشد. (عرضه ی نسخ ناقص در آقای طراح و ارائه ی نسخه های کاملتر یا premium خارج از سایت ممنوع است)
 • طراحان موظف هستند محصولاتی که در سایت آقای طراح به فروش میرسانند را به صورت مداوم آپدیت نمایید , محصولاتی که به هردلیل سه ماه متوالی بروزرسانی نشوند توسط آقای طراح حذف خواهد شد و هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود.
 • طراحان موظف هستند محصولاتی که در سایت آقای طراح به فروش میرسانند را به صورت مداوم پشتیبانی نمایید ، در صورت عدم ارائه پشتیبانی مناسب از طریق سایت آقای طراح طراح مبلغ فروش آن محصول را همراه با معادل آن جریمه خواهد شد.
 • ذکر هر نوع امکان و قابلیت و یا خدمات برای یک محصول در صورتی که آن محصول چنین امکانی را پشتیبانی نکند و یا به صورت ناقص پشتیبانی کند تخلف محسوب می گردد و در صورت اعتراض خریدار وجه پرداختی ایشان مرجوع و با طراح متخلف برخورد خواهد شد.
  انجام موارد خاص (توقف فروش یا حذف محصول) تنها با نظر مدیریت سایت امکان پذیر است و طراحان موظف هستند تا زمان موافقت ایشان از محصولات عرضه شده در سایت آقای طراح پشتیبانی کامل داشته باشند.
 • درج هر گونه اطلاعات تماس از قبیل تلفن, وب سایت، ایمیل، کانال تلگرام و… در پروفایل کاربری ، توضیحات ، دیدگاه ها و دموی محصولات ممنوع است و مشتریان میتوانند سوالات خود را قبل از خرید در بخش دیدگاه مطرح کنند و بعد از خرید از طریق بخش پشتیبانی هر محصول با تلفن و ایمیل شخص طراح در ارتباط باشند.
 • قرار دادن دکمه خرید در دموی محصولات که لینکی خارج از سایت آقای طراح داشته باشد ممنوع است.
 • حق انتشار اولیه چه برای کاربران اختصاصی و چه برای کاربران غیر اختصاصی با آقای طراح است و در صورتی که کاربری اجازه انتشار خارج از آقای طراح دارد این انتشار می بایست حداقل یک هفته بعد از منتشر شدن محصول در سایت چین صورت پذیرد.
 • طراحان ملزم به طراحی کاور و آیکون با متن فارسی می باشند و بایستی این طرحها کپی طرحهای قالب لاتین نباشد همچنین در توضیحات محصول نباید از تصاویر لاتین استفاده شود و محصولات طراحانی که این نکات را رعایت نکنند تایید نخواهند شد.
 • در مورد طراحانی که فروش خارج از آقای طراح دارند:
  قیمت محصولات هر کاربر در سایت آقای طراح همواره می بایست کمتر از عرضه های خارج از آقای طراح باشه (چه در زمان اعمال تخفیف و چه در رویه ی عادی)
  هرگونه ارجاع خریداران به فروشگاه های خارج از آقای طراح ممنوع بوده و در صورت گزارش چنین مواردی شدیدترین مجزات برای فرد خاطی اعمال می گردد.
  دموی محصولات می بایست به صورت مستقل و جدا از فروشگاه طراحان (دامنه ی مجزا) ، طراحی و پیاده گردد و قرار دادن هرگونه لینک و توضیحاتی که بازدید کننده را به فروشگاهی خارج از آقای طراح هدایت کند ممنوع است.

 

هر گونه قرار دادن لینک یا ایمیل در فایل محصول که اشاره به فروشگاه های خارج از سایت آقای طراح نماید ممنوع است.

 • نام کاربری و اسم پروفایل طراحان نباید به اسم یا آدرس فروشگاه ایشان باشد.
 • درج نام یا آدرس فروشگاه طراحان در آیکون , کاور و توضیحات محصولات ممنوع است.
 • آپلود تصاویر توضیحات از دامنه ی فروشگاه محصولات ممنوع است.
 • کلیه طراحان موظف هستند یکی از موارد زیر را در پیش نمایش محصولات خود لحاظ کنند:
 • قرار دادن پنجره Popup روی پیش نمایش با مزمون فروش انحصار در سایت آقای طراح همراه با لینک
  درج کپی رایت آقای طراح همراه با لینک
 • قرار دادن دکمه خرید محصول با لینک به سایت آقای طراح

اعلام گزارشات تخلف و اعلام نارضایتی از طراحان در صورت تکرار و تعدد باعث اعمال جریمه های مرحله ای برای طراح می گردد.

به دلیل اهمیت موارد پشتیبانی و رضایت مشتری و حساسیت های موجود در سایت آقای طراح جرایم زیر به متخلفین از قوانین ذکر شده اعمال می گردد:
۱- مرجوع نمودن خرید و کسر هزینه از پروفایل طراح
۲- اعمال جریمه مادی
۳- حذف محصول با پشتیبانی یا به روز رسانی ضعیف
۴- مسدود سازی حساب کاربری

شرایط و مراحل قطع همکاری با آقای طراح:
۱- بازگشت مبلغ فروش هر یک از محصولات فروشنده طی یک سال اخیر به حساب تعیین شده توسط آقای طراح.
۲- اعمال توقف فروش موقت برای محصولات ترجمه و آقای طراح شده خارجی و توقف فروش کامل برای محصولات اختصاصی توسط آقای طراح. توجه داشته باشید که هیچ کدام از محصولات به صورت کامل از سایت حذف نخواهند شد. (این عمل بدلیل حفظ حقوق خریداران انجام میشود و حذف کامل محصول از سایت به هیچ عنوان امکان پذیر نیست)
۳- پیدا کردن فروشنده جدید برای محصولات آقای طراح شده خارجی و شروع به فروش مجدد فایل توسط آقای طراح. (لازم به توضیح است که فروشنده جدید ملزم به فارسی سازی مجدد و طراحی مجدد تصاویر محصول خواهد بود)

تذکر: سئوی محصولات شما توسط بخش سئو با دقت انجام می شود. بنابراین از تغییرات اساسی متن، مانند جابه جایی نوشته های ابتدا و انتهای محصول، تغییر هدینگ ها جدا خودداری کنید. تنها می توانید متن و تصاویر جدید را به بخش داخلی توضیحات (بعد از پاراگراف اول) اضافه نمائید. این مورد برای کسب رتبه بهتر محصولات شما در گوگل حائز اهمیت است.
توجه داشته باشید که هرگونه شروع همکاری با آقای طراح به منزله قبول شرایط و قوانین فوق می‌باشد.

تذکر: این قوانین میتوانند بعداً تغییر داده شوند، بررسی دوره‌ای این صفحه به عهده طراح و فروشنده می‌باشد.

تغییرات اساسی در این صفحه از طریق ایمیل به همه فروشندگان اعلام خواهد شد.